سلام و سپاس ژنرال !

سلام و سپاس ژنرال !

تاریخ شما و کارنامه های تان را فراموش نمیکند!!!

 

من از مردی سخن می گویم که از مردم است و با مردم است:

 

او از بطن توده های میلیونی مردم سربلند کرده ، پا به پای محرومیت ها و بی عدالتی های حاکمان زمانه رشد نموده ، درد زندگی را با تمام ابعاد تلخ و شرینش چشیده و غم روزگار مردمش را از قشلاق تا شهرتا پایتخت حس کرده است.

مردم حق شناس کشور که خود شالوده و نماد دردهای بیکران بوده اند او را تا اینجا رسانیدند . فرزندان دلیر و برومندشان را در کنارش قرار دادند، حمایتش کردند، پیش قراولش ساختند تا اینکه به درایت و کار آیی، صداقت و ایمانداریش باورمند شدند – رهبرش خواندند و کمرش را برای کارهای بلند و کلان بستند .

و او که با صداقت و یکرنگی، مردانگی و دلیری راه ی را بخاطر نجات مردمش از چنگال دشواری ها و بی عدالتی کشوده است، قدر باور مردم را نسبت به خود و اهداف مقدسش میداند و بدان ارج قایل است.

اینک مردم حق شناس افعانستان این مرد پاکباز ،دلیر و وطنپرست را به کرسی معاونیت اول ریاست جمهوری نشاندند تا در راستای تحقق داعیه بر حق شان با دست باز همت گمارد.

تیم تحول و تداوم، با پشتوانه مردمی او بر سکوی قدرت حضور یافت.

مردم افغانستان او را نماد قدرت مردمی و عصاره یی از افتخارات تاریخی میدانند و به گپ های ساده، عمیق و وعده و عید و پیمان های صادقانه اش باور دارند. و این را هم میدانند که برخی از نا عاقبت اندیشان در برابر صداقت و راست کاریش جفا نیز کرده اند .

او تمام عوامل جنگ را که در کشور ادامه دارد می داند زیرا او با سیاست جنگی کاملا َ آشناست ... روی همین ملحوظ بوده است که با مشتعل شدن آتش جنگ، گاهگاهی خودش به آنجا می شتابد.

برخی ها نمی دانم از روی ندانم کاری، اغماض و بدبینی، حضورش را در جنگ به نقد میگیرند و می گویند که معاون اول رییس جمهور باید به امور کشوری و لشکری در پایتخت بپردازد، اما او که به مردمش وعده امنیت مالی و جانی داده است چطور میتواند ناظر از هم پاشیدگی زندگی هموطنانش باشد ؟

باری با فرزندان نوجوانش به فاریاب رفت و سینه ها را سپر ساخته و نگذاشتند که تعرض و تجاوز دشمن پهنا و وسعت پیدا کند. تروریست ها را از دروازه شمال غربی کشور راندند .

دشمنان تاریخی مشهود و مرموز به کندز حمله کرده و دمار ازروزگار مردم در اوردند، و ژنرال تلاش کرد تا در شور و مشورت با سیستم راهی کندز گردد. حتی چند شب و روز لباس نظامی را از تن نکشید ولی دراین زمینه گپ وگفت ها و هیاهویی راه انداخته شد، حتی رسانه های آن چنانی برخی ها گفتند که ژنرال به نفع جنبش کار میکند و در پی حذف دیگران است، شماری هم داد وواویلا سر دادند که مصروف نسل کشی است و به همین گونه اراجیف و گپ های غرض آلود و بازدارنده.

اینک باز هم ژنرال در خط مقدم جبهه است و او که با مردمش تعهد بسته است، خودش را بسته در کرسی و قدرت نمیسازد.

شنیدیم که شماری از رزمندگان دلیر و با شهامتی که در کنار ژنرال قرار داشتند از جمله تنی چند از محافظین سر سپرده اش در طی یک کمین تروریست ها جام شهادت نوشیده اند:

انا لله و انا الیه راجعون

ژنرال عزیز، رهبر گرانمایه، معاون اول ریاست جمهوری !

با سپاس و ستایش از نبرد بر حق تان در برابر لشکر مهاجم، شهادت فرزندان معنوی و شاگردان عرصه رزم و پیکارت را تسلیت گفته و از نام توده های جان بر کف میلیونی متعلق به اقوام مختلف کشور، از آمادگی ها و حمایت بیدریغ مان از شما و داعیه بر حق تان ابراز اطمینان میدهیم .

جلالتمآب معاون اول ریاست جمهوری !

اینکه تبلیغات و دروغهای شاخدار علیه شما از مجراهای سیاه درون و بیرون نظام صورت میگیرد، کار شخصیتهای سفله و عمال بیگانه است، چون خداوند با شماست و حمایت بیدریغ اقشار مختلف جامعه به همراه شماست خداوند شما را حفظ میکند و سرخرویی و پیروزی نصیب تان می گردد.

سلام و سپاس از شما، یاران و هم رزمان تان !

تاریخ شما و کارنامه های تان را فراموش نمیکند .

یاسین خموش