اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به رسیدگی شکایات تجار و سرمایه‌گذاران محترم.

org_admin

ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان به کافه ملت شریف افغانستان، حکومت خود را مکلف می‌داند تا از حقوق همه اتباع خود صیانت و پاسداری نماید، تأمین امنیت شهروندان به‌ویژه توجه به امنیت تجار و سرمایه‌گذاران از وظایف اساسی نیروهای امنیتی است.
تجار و سرمایه‌گذاران نقش مهمی در بهبود وضعیت زندگی و معیشتی شهروندان دارند و ملت مدیونشان است.
اخیراً تعدادی از تجار و سرمایه‌گذاران عزیز ما از وجود اوباش‌ها که باعث آزار و اذیتشان می‌گردد، شاکی‌اند. ما با آگاهی از این مسئله برای رسیدگی به مشکل اقدام فوری کردیم. این موضوع به ارگان امنیتی نهایت مهم است. از همین جهت صدها قضیه‌ی تهدید و باج‌گیری کشف و خنثی گردیده و نیز عاملین آن پشت میله‌های زندان رفتند.
بناً از تمام تجار گرامی و سرمایه‌گذاران عزیز تقاضا می‌کنیم تا در صورت مواجه‌شدن‌ به تماس‌های افراد اوباش و باج‌گیر از طریق شماره تماس رایگان ۱۱۹ پولیس را در جریان قرار دهند. به همه مسئولین امنیتی دستور داده‌شده تا به اسرع وقت به تماس‌های تجار و سرمایه‌گذاران پاسخ دهند و خواست‌های شانرا تا حل صد فی صد مشکل تعقیب نموده و اطمینان دهند.
ما هر نوع تهدید علیه تجار را جدی می‌گیریم و از اجراات خود به شما اطمینان می‌دهیم.
چنانچه شکایاتی در موارد وارد باشد می‌توانید با شماره‌های 100 و 119 که مربوط پولیس است برای ثبت واقعات، شکایات و اطلاعات به تماس شوید؛ همچنان دو شماره‌ واتساپ 0730100900 - 0730600700 جلسات شش و نیم هم در خدمت شما قرار دارند.
شماره‌های واتساپ زون‌های ما نیز برای ثبت دیدگاه‌ها، شکایات و نظریات شما به‌قرار ذیل می‌باشند:
0703338222
زون غرب
0703338777
زون شمال شرق
0703338666
زون شرق
0703338111
زون شمال
تمام شکایات، انتقادات و پیشنهادات شما توسط رهبری میثاق امنیتی و جلسات شش و نیم پیگیری و اقدام جدی خواهند شد.

آخرین اعلامیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۵:۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی معاونیت اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری ا.ا:

بخاطر رسیده‌گی به درد و رنج هموطنان آواره و بیجا شده ی ما که از ظلم، وحشت، قتل عام، تجاوز به عفت و ناموس، عدم حرمت به حریم خصوصی، باج . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۳:۴
Background image

جلسه فوق‌العاده شش و نیم با حضور جلالت‌مآب رئیس‌جمهور

در ابتدا محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، در مورد فعالیت‌ها و دستاوردهای تیم شش و نیم در بخش‌های نظامی و ملکی برای حاضران توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه گزارش . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ - ۱۳:۰
Background image

اعلامیه‌ مطبوعاتی در پیوند به گشت‌وگذار موترهای دست راست و موتر سایکل‌های بدون اسناد

به تعقیب اعلامیه‌های قبلی به اطلاع تمام دارندگان موترهای دست راست (دست پاکستان‌) رسانده می‌شود که روند توزیع سند امنیتی سر از  تاریخ (۳ حمل ۱۴۰۰) آغاز گردیده و تا ۹۰ روز (۳ سرطان ۱۴۰۰) . . .

بازگشت به اطلاعیه ها