اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به موترهای یک کلید

org_admin
ff

منسوبین امنیتی و پولیس ترافیک در دو هفتهٔ گذشته ده‌ها موتر بدون اسناد و یک کلید را مصادره کرده‌اند. اطلاعات می‌رساند که تروریستان مانند گذشته از موترهای بدون اسناد و یک کلید برای انجام فعالیت‌های تروریستی و دهشت افکنانه خود علیه مردم افغانستان استفاده می‌کنند، این موضوع نهایت جدی است. بناً صاحبان موترهای بدون اسناد مکلف‌اند تا زمان اخذ جواز قانونی از استفاده و گشت‌وگذار موترهایشان در جاده‌ها و شهرها خودداری نمایند؛ در غیر آن موترهای با این مشخصات مصادره بدون بازگشت شده و صاحبان قبلی موترها حق هرگونه شکایت را از خود سلب کرده‌اند.

تنفیذ و تطبیق قانون وظیفه حکومت، رعایت قوانین مکلفیت شهروندی و همکاری در تأمین امنیت مسئولیت اخلاقی و اجتماعی هر هموطن ما محسوب می‌شود.

آخرین اعلامیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۵:۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی معاونیت اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری ا.ا:

بخاطر رسیده‌گی به درد و رنج هموطنان آواره و بیجا شده ی ما که از ظلم، وحشت، قتل عام، تجاوز به عفت و ناموس، عدم حرمت به حریم خصوصی، باج . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۳:۴
Background image

جلسه فوق‌العاده شش و نیم با حضور جلالت‌مآب رئیس‌جمهور

در ابتدا محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، در مورد فعالیت‌ها و دستاوردهای تیم شش و نیم در بخش‌های نظامی و ملکی برای حاضران توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه گزارش . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ - ۱۳:۰
Background image

اعلامیه‌ مطبوعاتی در پیوند به گشت‌وگذار موترهای دست راست و موتر سایکل‌های بدون اسناد

به تعقیب اعلامیه‌های قبلی به اطلاع تمام دارندگان موترهای دست راست (دست پاکستان‌) رسانده می‌شود که روند توزیع سند امنیتی سر از  تاریخ (۳ حمل ۱۴۰۰) آغاز گردیده و تا ۹۰ روز (۳ سرطان ۱۴۰۰) . . .

بازگشت به اطلاعیه ها