اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۶:۶
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با آقای نیل بوهنی رئیس منطقوی بخش همکاری ‎های انکشافی سازمان ملل در آسیا و اقیانوسیه

نخست آقای بوهنی از حضور و ارایه خدمات بشری و انکشافی ملل متحد در افغانستان اطمینان داد و گفت که چهارچوب تقویت هماهنگی و مشارکت سازمان ملل متحد با دولت افغانستان برای پنج سال آینده به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۵ - ۱۷:۸
Background image

ملاقات محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با اولیسگون اوباسانجو رئیس جمهور پیشین نایجریا

محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با اولیسگون اوباسانجو رئیس جمهور پیشین نایجریا که اخیرا طی سفر رسمی به افغانستان آمده است در محل کارش (قصر صدارت عظمی) ملاقات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۱۶:۰
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با خانم پتریشیا دانزی، سفیر و رئیس عمومی اداره برنامه ‎های انکشافی سویس و هیئت همراهش

در این دیدار، خانم دانزی گفت که کشور سویس متعهد به ادامه حمایت از افغانستان میباشد و الی ۲۰۲۴ مبلغ ۱۰۴ میلیون فرانک سویسی در بخشهای مختلف به افغانستان کمک خواهد کرد. خانم دانزی افزود. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۱:۰
Background image

ملاقات محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با "جان آرنو" نماینده ویژه سرمنشی سازمان ملل برای افغانستان

در این دیدار، تحولات جاری ازجمله روند گفتگوها و وضعیت امنیتی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون نخست ریاست جمهوری در مورد برنامه ها و استراتژی دولت افغانستان در روند مذاکرات. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۹:۳۰
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با سفرای اتحادیه اروپا مقیم افغانستان

اتحادیه اروپا صحبت‎‌های خود را بر محور وضعیت کنونی امنیتی در کشور، بهبود شرایط محافظتی از شهروندان افغانستان و تقویت اجماع و اتحاد سیاسی، مطرح ساخت. در این ملاقات سفرای اتحادیه اروپا. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۶:۰
Background image

جلسه نوبتی کمیته اجرایی آجندای ملی امنیت غذایی و تغذیه افغانستان (AFSeN-A) به رهبری جلالتمآب امرالله صالح

دراین نشست، رهبری و مسئولان نهادهای عضو کمیته اجرایی امنیت غذایی و تغذیه مشمول وزارت‌های صحت عامه، زراعت-آبیاری و مالداری، اطلاعات و فرهنگ، ارشاد-حج و اوقاف، معارف، مالیه، صنعت و تجارت،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۷:۵۰
Background image

ملاقات محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با آقای خوان پدرو شرر رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در افغانستان

در این ملاقات که در قصر صدارت عظمی صورت گرفت، خوان پدرو شرر، آقای الوی فیلیون رئیس جدیدالتقرر نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در افغانستان را برای معاون اول ریاست جمهوری معرفی نمود.
. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۲:۴۰
Background image

ملاقات محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با سفیر کشور شاهی انگلستان خانم الیسون بلیک

در این دیدار که در قصر صدارت عظمی صورت گرفت، هر دو طرف در رابطه به موضوعات صلح و حفظ ارزش های کشور بحث و تبادل نظر نمودند.
در ضمن، معاون اول ریاست جمهوری از کمک های کشور شاهی انگلستان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۱۷:۳۰
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رياست جمهوری اسلامى افغانستان با شماری از نماینده گان مردم در شورای ملی

در این دیدارکه در قصر گلخانه صدارت عظمی برگزار گردیده بود . ابتدا الحاج محمد الماس زاهد مشاور ارشد و نماینده خاص رییس جمهور در امور انسجام ملی روی موضوعات مهم کشور از جمله نگرانی باشنده. . .

Pagination