جلسات شش و نیم

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۵:۲۴
Background image

تصمیم یکصدو نود و پنج

تطبیق میثاق امنیتی کابل با جدیت و نظم همیشگی ادامه دارد. در جلسات اخیر، بیشترین تمرکز روی امنیت ساحه ارغندی پغمان – ولسوالی موسهی – خاک جبار – سروبی – کوهدامن – غرب کابل – پیگرد مجرمین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۸:۳۰
Background image

تصمیم یکصد و شصت و سوم

جلسات شش و نیم برای تطبیق میثاق امنیتی به شکل عادی و همه روزه ادامه دارد. از اینکه نظم در جلسات، در روش اقدام و تطبیق ایجاد و مستحکم گردیده است نیاز به نشر اعلامیه های روزمره دیده. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۹ - ۹:۵۹
Background image

تصمیم یکصدو پنجاه و یک

امروز جلسه شش و نیم صبح ( ۲۹ حمل ۱۴۰۰ مطابق به ۱۸ اپریل ۲۰۲۱ ) در ارگ ریاست جمهوری به ریاست جلالتماب محترم محمد اشرف غنی رییس جمهور افغانستان دایر گردید. درین جلسه ی ویژه برای پانزده تن. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱ - ۱:۳۰
Background image

تصمیم یک صد و بیست و هفتم

سپاس گذاری از منسوبینی که توانستند هشتاد و یک ماین را در سروبی خنثا سازند. ویدیوی  انفجار این ماین ها  را که پس از کشف توسط قهرمان های قوای مسلح صورت گرفته بود دیدم. اگر این ماین ها کشف. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۲
Background image

تصمیم یک صد و بیست و ششم

به تمام اساتید  محترم و محصلین پوهنتون بغلان اطمینان میدهیم که قضیه حمله تروریستی بالای واسطه مربوطه را که که ساعت ۰۹:۴۰ دقیقه تاریخ  ۲۶ حوت صورت گرفت با دقت و جدیت پیگیری می نماییم.. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰
Background image

تصمیم یک صدو بیست و پنجم

 تمام فیصله ها با ادارات و نهاد های عضو در جلسات شش و نیم هماهنگ شد تا اجراات هم خط  را انجام دهند. حالا از دید کیفیت ما به مرحله هم خط سازی اجراات خویش رسیده ایم یعنی تمام ادارات عضو. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰
Background image

تصامیم یکصد و نزدهم الی یک صدو بیست و چهارم – از تاریخ ۱۷ الی ۲۳ حوت ۹۹

خیلی خرسندم که جلسات شش و نیم اکنون مسیر مستحکم پیدا کرده است و من دارم از مدیریت ریز آن تدریجی گوشه گیری می کنم. درین جلسات هزاران کار کوچک و ده ها کار بزرگ را شامل برنامه ساختیم. اکثر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۳
Background image

تصمیم یکصد و نزدهم یکشنبه تاریخ ۱۷ حوت و تصمیم یکصدو بیستم دوشنبه ۱۸ حوت

درین جلسات در پهلوی ارزیابی موشگافانه وضعیت  امنیتی کابل تمرکز اصلی ما روی مهارو سرکوب باند های اختطاف گر، برخورد با تهدید های کتبی طالبان. در یکی دوناحیه کابل طالبان به افراد مشخص نامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۰
Background image

تصامیم یک صد و شانزدهم ۱۳ حوت – یکصدو هفدهم ۱۴ حوت و یکصد و هژدهم ۱۶ حوت

مانند گذشته جلسات شش و نیم با شیوه موثرتر مدیریتی ادامه دارد.  از اینکه سطح جرایم پایین آمده است ، متخلفین جرات تمرد در برابر مکاتیب صادر شده از ادارات را ندارند و به اساس نظم و سیستمی. . .

Pagination