اعلامیه‌ مطبوعاتی در پیوند به گشت‌وگذار موترهای دست راست و موتر سایکل‌های بدون اسناد

org_admin

به تعقیب اعلامیه‌های قبلی به اطلاع تمام دارندگان موترهای دست راست (دست پاکستان‌) رسانده می‌شود که روند توزیع سند امنیتی سر از  تاریخ (۳ حمل ۱۴۰۰) آغاز گردیده و تا ۹۰ روز (۳ سرطان ۱۴۰۰) ادامه خواهد داشت.

از مالکان موترهای با این مشخصات خواسته می‌شود اسناد امنیتی موترهایشان را در مهلت تعیین‌شده طی مراحل و دریافت نمایند. گشت‌وگذار این‌گونه وسایط نقلیه بدون اسناد امنیتی در مرکز و یا ولایات تخطی قانونی-امنیتی محسوب شده و در صورت مشاهده در سطح شهرها با مالکان آن برخورد مطابق به قانون صورت خواهد گرفت.

همچنان واردکنندگان و فروشندگان موترسایکل‌ها، مکلف‌اند قبل از خروج موتر سیکل‌هایشان از گمرک‌ها، ابتدا نمبر پلیت و جواز سیر وسایط متذکره را از اداره ترافیک اخذ نمایند؛ زیرا در صورت تردد بدون اسناد قانونی از سوی منسوبین امنیتی ضبط بدون بازگشت شده و صاحبان آن حق هرگونه شکایت را از خود سلب خواهند کرد.

آخرین اعلامیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۵:۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی معاونیت اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری ا.ا:

بخاطر رسیده‌گی به درد و رنج هموطنان آواره و بیجا شده ی ما که از ظلم، وحشت، قتل عام، تجاوز به عفت و ناموس، عدم حرمت به حریم خصوصی، باج . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۳:۴
Background image

جلسه فوق‌العاده شش و نیم با حضور جلالت‌مآب رئیس‌جمهور

در ابتدا محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، در مورد فعالیت‌ها و دستاوردهای تیم شش و نیم در بخش‌های نظامی و ملکی برای حاضران توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه گزارش . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ - ۱۳:۰
Background image

اعلامیه‌ مطبوعاتی در پیوند به گشت‌وگذار موترهای دست راست و موتر سایکل‌های بدون اسناد

به تعقیب اعلامیه‌های قبلی به اطلاع تمام دارندگان موترهای دست راست (دست پاکستان‌) رسانده می‌شود که روند توزیع سند امنیتی سر از  تاریخ (۳ حمل ۱۴۰۰) آغاز گردیده و تا ۹۰ روز (۳ سرطان ۱۴۰۰) . . .

بازگشت به اطلاعیه ها