دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با آقای نیل بوهنی رئیس منطقوی بخش همکاری ‎های انکشافی سازمان ملل در آسیا و اقیانوسیه

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۶:۶
اا

نخست آقای بوهنی از حضور و ارایه خدمات بشری و انکشافی ملل متحد در افغانستان اطمینان داد و گفت که چهارچوب تقویت هماهنگی و مشارکت سازمان ملل متحد با دولت افغانستان برای پنج سال آینده به زودی تحت رهبری معاونیت اول ریاست جمهوری ترتیب میگردد.

همچنان، محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت که دولت نیاز به همکاری ملل متحد برای رسیدگی هرچه عاجل به پنج میلیون تن از بیجا شدگان داخلی متاثر از جنگ دارد و علاوه بر آن ضرورت به همکاری جهت کاهش اثرات خشک سالی میباشد.

سپس، معاون اول رئیس جمهور ضمن ابراز قدردانی از همکاری های ملل متحد، هدایت داد تا جهت بلند بردن موثریت کمک های عاجل بشری و برنامه های انکشافی و همچنان به منظور تقویت هماهنگی و توزیع عادلانه کمک ها، یک تصویر کلی از ارایه خدمات بشری و انکشافی دفاتر ملل متحد ترتیب گردد تا به اساس آمار و ارقام بدست آمده از آن مشخص گردد چه نوع خدماتی در کدام ولایت کشور توسط کدام بخش های ملل متحد ارایه میگردد.

1

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۶:۶
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با آقای نیل بوهنی رئیس منطقوی بخش همکاری ‎های انکشافی سازمان ملل در آسیا و اقیانوسیه

نخست آقای بوهنی از حضور و ارایه خدمات بشری و انکشافی ملل متحد در افغانستان اطمینان داد و گفت که چهارچوب تقویت هماهنگی و مشارکت سازمان ملل متحد با دولت افغانستان برای پنج سال آینده به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۵ - ۱۷:۸
Background image

ملاقات محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با اولیسگون اوباسانجو رئیس جمهور پیشین نایجریا

محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با اولیسگون اوباسانجو رئیس جمهور پیشین نایجریا که اخیرا طی سفر رسمی به افغانستان آمده است در محل کارش (قصر صدارت عظمی) ملاقات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱ - ۱۶:۰
Background image

دیدار محترم امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با خانم پتریشیا دانزی، سفیر و رئیس عمومی اداره برنامه ‎های انکشافی سویس و هیئت همراهش

در این دیدار، خانم دانزی گفت که کشور سویس متعهد به ادامه حمایت از افغانستان میباشد و الی ۲۰۲۴ مبلغ ۱۰۴ میلیون فرانک سویسی در بخشهای مختلف به افغانستان کمک خواهد کرد. خانم دانزی افزود. . .

اخبار